Vince Maerten (21) identificeert zich als transman, maar plakt liever geen label op zijn seksualiteit: “Ik word gewoon verliefd”
De stem van jongerenIn beeld: Politici en jongeren tafelen samen tijdens iftar van Youth Unity Empowerment
Youth Unity Empowerment (YUE) organiseerde gisteren zijn allereerste interculturele iftar in Borgerhout. Politici van verschillende partijen waren aanwezig om in gesprek te gaan met jongeren over politiek, verkiezingen, maar ook over mensenrechten. YUE wil zich inzetten voor mensenrechten wereldwijd. Politici van PVDA, Groen, Vooruit, CD&V, Open VLD en N-VA tekenden present.
Rayan Awad van Youth Unity Empowerment (YUE) vertelt dat de jongeren lang bezig zijn geweest met het voorbereiden van de iftar. “Jongeren hebben weinig vertrouwen in politici en zien dat mensenrechten overal ter wereld niet worden gerespecteerd. Dankzij YUE worden ze daar bewust van, maar gaan ze er ook mee aan de slag. Door samen dingen te organiseren, zoals deze iftar, kunnen ze hun talenten ontwikkelen en anderen bewust maken van het belang van mensenrechten.”