• Kom naar Kick-off, onze opendeurdag vol media, op 23 september

  • Elke dinsdag-, woensdag- en donderdagmiddag StampLab, waar je experimenteert met media

  • Boek een mediawijze workshop voor je klas of organisatie

© Zeb Marichal

Chapp de mic allerlaatste event op Babelbühne

De Antwerpse rapper AKB – artiestennaam van Yeboah Benhelima (24) – organiseerde al eerder Chapp de mic-events, maar ging afgelopen vrijdag next level met een festival waar veel artiesten hun debuut konden maken op de Babelbühne. 

Er was meer dan tien uur lang live muziek te horen, met onder meer open mic’s en shows van Hippoprockstars, het label van organisator AKB. Ook namen als Mocromaniac, Ella John en Spacebabymacha tekenden present. Dat maakte de muziek en de line-up heel divers.

Het festival lokte naar schatting zo’n 350 mensen uit Antwerpen en omstreken die overdag konden baden in een positieve en relaxte sfeer die ’s avonds overvloeide in een energetische energie. Het Chapp de mic-festival sloot daarmee een succesvolle zomer van Babelbühne af. Die verdwijnt na de zomer definitief, omdat er op diezelfde plaats een nieuwe wijk wordt aangelegd.